UAB Bohnenkamp slapukų politika

Kas yra slapukai?
Slapukai – tai nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jų interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti, o surinktus duomenis apie naudojimąsi svetaine visiškai kontroliuojame.

Slapukų tipai
Priklausomai nuo naudojimo tikslų, slapukai skirstomi į:

Būtinieji slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte žvalgytis po interneto svetainę ir naudotis jos funkcijomis, tokiomis kaip prieiga prie saugių interneto svetainės sričių. Be šių slapukų negalėtų būti jūsų pageidaujamos paslaugos, pavyzdžiui, pirkimo internetu.

Funkciniai slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų vardas, kalba ar regionas) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas. Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse.

Veikimą gerinantys slapukai renka informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi tam tikra interneto svetaine, pavyzdžiui, kurie puslapiai lankomi dažniausiai ir ar lankytojai iš tinklalapių gauna pranešimus apie klaidas.  Šie slapukai nerenka informacijos, leidžiančios atpažinti svetainės lankytoją. Visa šių slapukų renkama informacija yra bendrojo pobūdžio, todėl anoniminė.  Ji naudojama tik svetainės veiklai pagerinti.

Trečiųjų šalių slapukai (analizė)
Anoniminę informaciją apie svetainės statistiką mes gauname iš "Google Analytics". Šis įrankis dirba su IP adresais, taip pat informacija apie slapukus, kurie naudojami mūsų tinklalapiuose. Šio įrankio dėka mes galime gauti informaciją apie svetainės lankytojų skaičių, apie jų lankomus puslapius ir svetainėje praleistą laiką, apie lankytojų naudojamas naršykles. Šią statistiką mes naudojame gerindami svetainę.  

Naudojant svetainę, gali būti išsaugoti kai kurie slapukai, kurių nekontroliuoja šios svetainės savininkas. Tai gali atsitikti, pavyzdžiui, kai vartotojas aplanko trečiųjų šalių svetainių puslapius ir gauna jų paslaugų slapukus. Šios svetainės savininkas nekontroliuoja trečiųjų šalių slapukų, nekontroliuoja šių failų teikiamos informacijos ir neturi prieigos prie jų duomenų. Šią informaciją visiškai kontroliuoja trečiųjų šalių kompanijos.

Kaip pašalinti slapuką?
Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite naršyklėje slapukus išjungti, bet turite žinoti, kad  galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios būtinos, kad interneto svetainė veiktų kaip dera, arba turėsite atnaujinti svetainės nustatymus kiekvieną kartą apsilankę svetainėje. Jeigu jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje www.aboutcookies.org, kur rasite išsamios, nepriklausomos informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra jūsų kompiuteryje. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją.

Prisijungdami prie mūsų svetainės, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Šis sutikimas bet kuriuo metu gali būti atšauktas, iš jūsų įrenginio ištrinant slapukus arba pakeičiant naršyklės nustatymus.

Visais klausimais, pasiūlymais ir skundais dėl UAB Bohnenkamp slapukų politikos ir jūsų asmeninių duomenų naudojimo, prašome kreiptis el. adresu: info@bohnenkamp.lt.