Informacija apie bendrovę Bohnenkamp

Glausta informacija apie BOHNENKAMP AG

Firmos istorija

STARCO Europe buvo įkurta 1962 m. Danijoje. Per pastaruosius metus ji smarkiai išaugo ir tapo didžiausia  Europoje  specialių padangų, ratų, kamerų ratams, komplektinių ir sudvejintų ratų gamintoja ir tiekėja. 2001 m. buvo įkurta grupė STARKO EG (STARCO Europe padalinys), kuri sėkmingai tiekia ratus ir padangas traktoriams ir žemės ūkio technikai, pramoninei ir statybinei technikai,  krautuvams, keturračiams, kartingams, skuteriams ir motokrosams.

Paskutiniai pakeitimai

2016 m. gegužės mėn. buvo priimtas ir paskelbtas sprendimas –stiprinti verslą. Sutinkamai su sprendimu BOHNENKAMP AG (Osnabriukas, Vokietija) kompanija perima verslą iš STARCO EG (Lietuva, Baltarusija, Estija, Kazachstanas, Latvija, Rusija, Ukraina) ir iš STARCO Europe antrinėje rinkoje Skandinavijoje, Vokietijoje ir Beniliukso šalyse.

2016 m. liepos 1d. įvyko sėkmingas verslo perėmimas.

Savo pastovius gerbiamus užsakovus ir pirkėjus užtikriname, kad visi pakeitimai Rytų STARCO grupėje – visiškai apgalvotas ir suderintas žingsnis.

Tik pozityviais pakeitimais siekiama padidinti produkcijos asortimentą, prekių kiekį sandėlyje, pakelti aptarnavimo lygį. 

Jau dabar SEG prekių asortimentas papildytas kokybiškomis Windpower padangomis sunkvežimiams, BKT padangomis autokranams ir teleskopiniams krautuvams.

Glausta informacija apie BOHNENKAMP AG

Įkurta 1950 m. Osnabriuke, BOHNENKAMP AG yra viena iš pirmaujančių Europoje padangų ir ratų tiekėjų pramoninei, žemės ūkio, kalnakasybos ir kitai spec. technikai, taip pat krovininiams automobiliams ir priekaboms. Kompanija taip pat siūlo platų ašių ir kitų žemės ūkio įrenginiams skirtų komponentų asortimentą.

Kompanijoje dirba apie 260 darbuotojų. Jos produkcija ir paslaugos yra tiekiamos Vokietijoje, Šveicarijoje, Austrijoje, Beniliukso šalyse, Slovakijoje, Čekijoje, Vengrijoje ir Lenkijoje. Smulkesnę informaciją galima rasti www.bohnenkamp.com

Ассортимент нашей продукции включает шины, диски, камеры, комплектные колеса и другие комплектующие